Skip to Content

 ЧЛЕНЫ ТОП КЛУБА
Жизненный путь и достижения членов "Топ Клуба" и их компаний  НАТАЛІЯ ШУЛЬГА

Народилась 21 травня 1960 р.

Освіта:
1998 - 1999 - Спеціальний екзекутивний курс з підприємництва – трансфер технологій, University of Rochester William E. Simon Graduate School of Business Administration, Rochester NY, USA.
1987 - 1992 – к.б.н. в молекулярній біології, Інститут молекулярної біології і генетики НАНУ, Київ, Україна.
1977 - 1982 - спеціаліст з біології та хімії, Київський національний університет ім.Т.Г.Шевченка, Київ, Україна.

Праця:
2012 - Професор кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, НПУ ім.М.Драгоманова.
2007 - Виконавчий директор, ГО Український науковий клуб, Київ, Україна.
2005 – 2007 - Віце президент зі стратегічного планування / Завідуюча кафедрою екології, доцент, НаУКМА, Київ, Україна.
1992 – 2005 - Постдокторський дослідник /Інструктор / Ассоційований професор-дослідник, University of Rochester, Rochester, NY USA.
1980 – 1995 - Дослідник, Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, Київ, Україна.

Професійні навики і здібності:
Планування і проведення досліджень в різноманітних сучасних біологічних та екологічних напрямках, що вимагають всеосяжних експериментальних знань і навиків.
Написання статей для публікації в найкращих реферованих журналах.
Написання грантових пропозицій і аналітичних звітів, статей для наукових новин.
Управління науковими і іншими проектами.
Управління науковими лабораторіями і підрозділами. Викладання теоретичних і лабораторних курсів на І-ІІІ рівнях освіти. Керівництво дослідними проектами студентів на І-ІІІ рівнях освіти.
Ефективне спілкування з різними типами професіоналів і організацій.
Здатність працювати незалежно і ефективно в цілеспрямованих професійних групах.
Пропозиція і підтримка інноваційних ідей в науці, освіті та розвитку спільноти.
Організація і лідерство спільноти задля впровадження нових ідей і проектів.
Робота з неприбутковими організаціями і фондами задля важливих причин.

Основні досягнення.
Професійні:
З 1987 розробила 3 нові методи і зробила 6 відкриттів в галузі молекулярної і клітинної біології. Опублікувала понад 30 оригінальних експериментальних статей в найкращих світових реферованих журналах включно з Nature Cell Biology.
2005-2006 зробила аудит НаУКМА, розробила стратегію і робочий план перетворення університету у дослідницько-викладацький тип ВНЗ; розробила систему оцінки та заохочення викладачів до дослідницької діяльності; внесла принципи сталого розвитку (концепція Зеленого Офісу) до системи управління університетом за що НаУКМА отримала першу національну нагороду за інноваційну інституційну зелену стратегію у конкурсі «Екологічна якість і безпека».
У 2007 підготувала і успішно реалізувала початковий план для ГО «Український науковий клуб», яка отримала неприбутковий статус згідно з українським законодавством і являє собою унікальну організацію українських вчених, яка займається популяризацією науки, моніторингом наукової і освітньої політики України, сприяє реформуванню та модернізації наукової сфери.
З 2011 року є основним ідеологом і координатором у підготовці та реалізації модельних проектів «Державна ключова лабораторія молекулярної та клітинної біології» та «Зелений університет» на базі НПУ ім.М.Драгоманова.
Волонтерські та благодійні:
У 1997 році заснувала, організувала і реалізувала унікальну «Українську медичну стипендійну програму» при медичній школі Університету Рочестера (Ukrainian Medical Fellowship Program).
У 1997 році стала співзасновником обмінної програми Центру тестування професійної компетентності (National Testing Board), який з 2002 року вперше в країні на національному рівні впровадив обов'язкове стандартизоване ліцензійне тестування в медичній освіті.
У 2002-2003 році була співорганізатором та координаторм проекту «100-ліття поселення українців в Рочестері, Нью Йорк», в результаті якого був закладений парк та збудований величний монумент біля міської ратуші.
У 2003-2005 роках була вибраним президентом Української рочестерської групи – НГО бізнесменів та професіоналів міста Рочестер та околиць.
У 2007 стала співзасновником ВГО «Українська асоціації педагогічного оцінювання і тестування» і ГО «Український науковий клуб».

Сім'я:

Донька – Ері Шульга 1980 року народження.


Вернуться к выбору Досье